213.00 грн 159.00 грн
Пункти видачі по Україні

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Черкаси, Кременчук, Вінниця, Івано-Франківськ


Гарантія якості

100% оригинальна продукція

Швидка доставка

новою поштою та кур'єром

Brelil Fancy Colour Pure Pigment - це чистий пігмент прямої дії з кислотним середовищем pH5.5. Не потребує використання окиснювача. Застосовується відразу на волосся або для мікшування квітів.

Спосіб застосування:

Нанести на заздалегідь знебарвлену основу. Обраний пігмент наноситься на вимите волосся, час витримки - від 20 до 30 хвилин, після застосування змити великою кількістю води.

Нанесення на натуральну або забарвлену основу:

Fancy Color можна наносити на натуральне або пофарбоване фарбою будь-якого типу волосся. Даний засіб підсилює основний колір (відтінок), час витримки - від 15 до 30 хвилин, після застосування змити великою кількістю води. Не володіє освітлювальними властивостями. На здоровому натуральному волоссі відтінок буде легким, ледь помітним. Яскравість відтінку залежить від пористості структури волосся.

Нанесення в процесі фарбування волосся (Colorianne Classic, Colorianne Prestige, Colorianna Essence):

Використовується в якості підсилювача тону в пропорції 3 гр. на кожні 10 гр. обраної фарби. Час витримки - від 30 до 35 хвилин. Для Fancy Color не потрібен окиснювач, тому його кількість не враховується при розрахунку приготування суміші для фарбування.

60 гр. фарби Colorianne Classic, Colorianne Prestige + 18 гр Fancy Color + 90 гр окиснювача

60 гр. фарби Colorianna Essence + 18 гр Fancy Color + 60 гр окиснювача від Brelil

Тип пігмент
Об'єм 60 мл

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.