breadcrumbs_revolution_theme

В даному розділі нашого сайту Ви знайдете інформацію про можливі варіанти оплати і умови доставки. Ми намагаємося забезпечити якомога більш гнучкі умови оплати та якнайшвидшої доставки продукції Brelil Professional.

УМОВИ ДОСТАВКИ НАШОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Доставка по Україні

В якості основного перевізника для доставки товарів Brelil Professional ми використовуємо транспортну компанію Нова Пошта, яка добре зарекомендувала себе в Україні і має найбільшу кількість відділень по всій країні. Терміни доставки залежать від транспортної компанії і зазвичай займають не більше доби для великих міст України, і 1-3 діб для доставки у віддалені населені пункти. Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас спосіб доставки Нової Пошти:

  1. доставка у відділення НОВА ПОШТА
  2. адресна доставка кур'єром транспортної компанії НОВА ПОШТА

Всі замовлення, вартість яких перевищує 2000 грн відправляються безкоштовно. Покупець оплачує лише послугу післяплати (якщо обрано такий спосіб оплати) згідно тарифів Нової Пошти у розмірі 20 грн + 2% від вартості замовлення.

При доставці товару транспортною компанією "Нова пошта" проводиться обов'язкове страхування вантажу на повну вартість товару. Не забувайте перевіряти зовнішній вигляд та комплектацію замовлення, коли Ви отримуєте його у транспортній компанії. Після отримання товару магазин не приймає претензії стосовно зовнішнього вигляду та комплектації виробу.


Кур'єрська доставка

У великих містах України, в яких є наші представництва (КИЇВ, ДНІПРО, ХАРКІВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ЗАПОРІЖЖЯ, ЧЕРКАСИ, КРИВИЙ РІГ, КРЕМЕНЧУК, ВІННИЦЯ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ЧЕРНІВЦІ та ТЕРНОПІЛЬ), ми здійснюємо доставку по місту силами місцевих кур'єрських служб та власними силами. Вартість доставки замовлення по місту становить 100 грн. Якщо вартість замовлення перевищує 2000 грн, то доставка буде безкоштовною.

Самовивіз із наших філій

У вас є можливість самостійно забрати своє замовлення з нашої філії, якщо Ви проживаєте у наступних містах України: КИЇВ, ДНІПРО, ХАРКІВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ЗАПОРІЖЖЯ, ЧЕРКАСИ, КРИВИЙ РІГ, КРЕМЕНЧУК, ВІННИЦЯ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ЧЕРНІВЦІ та ТЕРНОПІЛЬ. Менеджер обов'язково повідомить Вам коли замовлення можна буде забрати з філії.

Звертаємо вашу увагу! Термін резервування замовлення складає 5 днів від дати замовлення, після чого ми не гарантуємо наявність замовлених товарів у пункті видачі.

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ

Оплатити товар, замовлений в нашому магазині Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  1. Післяплата - оплата відбувається при отриманні продукції Brelil Professional безпосередньо у відділенні транспортної компанії Нова Пошта після огляду і перевірки
  2. Оплата готівкою - при отриманні Вашого замовлення у кур'єра транспортної компанії і при самовивозі з наших представництв у великих містах України
  3. Безготівкова оплата - проводиться на розрахунковий рахунок нашого магазину в будь-якому відділенні будь-якого банку України, а так само через інтернет-банкінг