110.00 грн
Пункти видачі по Україні

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Черкаси, Кременчук


Гарантія якості

100% оригинальна продукція

Швидка доставка

новою поштою та кур'єром

Brelil Colorianne Classic - це одна з найбільш стійких і безпечних крем-фарб на косметичному ринку, що відповідає найвищим вимогам до якості. Завдяки мінімальному вмісту аміаку (1,7%), дбайливо і якісно працює зі структурою волосся. Високотехнологічна формула збільшує глибину, яскравість і блиск кольору.

Ексклюзивна формула збагачена цінним природним захисним комплексом, забезпечує 100% зафарбовування сивини і точну відповідність вибраному кольору.

Всі колірні нюанси змішуються між собою. Супер-освітлююча серія дозволяє делікатно освітлити волосся без попереднього знебарвлення. Кількість аміаку в освітлюючих - 2,2%.

Colorianne Classic має багату палітру, тільки серед тонів блонда є світлий, золотистий, попелястий, білий і так далі! Напевно ви зумієте вибрати ідеальний відтінок для свого волосся.

Фарба використовується тільки з окислювачем OXILAN від Brelil Professional.

Спосіб застосування:

Для приготування фарбувальної суміші використовується окислювальна емульсія Oxilan 3% (10 vol), 6% (20 vol), 9% (30 vol), 12% (40 vol) в пропорції 1: 1,5.

Слід врахувати, що використання крем-фарби Colorianne Classic можливо тільки з окіслювальною емульсією Oxilan від BRELIL Professional.

Тип фарба для волосся
Об'єм 100 мл

Ще не було питань.